Casa Temporada Villa
Nagyjából egy 20 perces sétára az olyan bevásárlóhelyektől, mint a Balneário Shopping, a Casa Temporada Villa Balneário Camboriú vendégei számára privát parkolót biztosít. A Balneário Camboriú városi nyaraló rendelkezik egy úszómedencével, és ideális legfeljebb 10 vendég számára.
Az Unipraias Természetvédelmi Park 2 km-es távolságra, míg a Park Unipraias Camboriú hozzávetőlegesen 3 km-re található az 1 fürdőszobás villa területétől. A Casa Temporada Villa nagyjából egy 10 perces kocsiútra van olyan természeti látnivalóktól, mint a Cyro Gevaerd Állatkert.
A Balneário Camboriú városi ingatlan vendégei a teakonyhában elkészíthetik saját ételeiket. A vendégek brazil konyhát élvezhetnek a JS Fast Food, mely 250 méterre fekszik.
- Helyi látnivalók
- Camboriu Praia Shopping Mall1,8 km
- Unipraias Park1,5 km
- Bus Station1,1 km
- Praia dos Amores Beach1,5 km
- cristo luz2,1 km
- Camboriu Football Stadium2,1 km
- Repülőterek
- Ministro Victor Konder nemzetkozi repuloter17 km
Hotel felszereltsége
Áttekintés
- Nemdohányzó
- Parkoló
- Háziállat engedélyezett
Szoba felszereltsége
- LCD TV
Fontos megjegyzés
Gyakran Ismételt Kérdések
- ❓
Medence elérhető a Casa Temporada Villa kínálatából?
Igen, a Casa Temporada Villa vendégei élvezhetik a helyszínen elérhető úszómedencét. - ❓
A Casa Temporada Villa biztosít konyhát?
A Casa Temporada Villa felszereltségéhez tartozik egy teakonyha. - ❓
Mely látnivalókat érdemes meglátogatni, amíg a Casa Temporada Villa vendégei vagyunk?
Balneário Camboriú nevezetességei közé tartozik a Balneário Shopping és az Unipraias Természetvédelmi Park, amelyek 1 km-re, illetve 2 km-re találhatók a Casa Temporada Villa területétől. Ezenkívül a Park Unipraias Camboriú (3 km) szintén ajánlott a látogatásra.